Kerigolf Ry:n hallitus 2024

Puheenjohtaja
Heikki Tynkkynen
heikki@tynkkynen.eu
044 015 2164

Anneli Puustinen, hallituksen jäsen
anneli@puustinen.eu
044 057 0361

Timo Viro, junioritoimikunnan pj.
timo.viro@gmail.com
045 277 1169

Marianne Viinanen, hallituksen jäsen
citykukkanen@gmail.com
044 051 5381

Risto Hovi, hallituksen jäsen
risto.hovi@icloud.com
040 755 6626

Katja Turtiainen, naistoimikunnan pj.
pomppu.turtiainen@luukku.com
050 593 4111

Essi Pajunen, tiedotustoimikunnan pj., sihteeri
pajunenessi@gmail.com
040 777 8794

Lauri Vanninen, kilpailutoimikunnan pj.
lauri.vanninen@sv-element.fi
050 411 4093

Teemu Silventoinen, hallituksen jäsen
teemu.silventoinen15@gmail.com
044 051 5126

Tuula Karjalainen, ladykapteeni
tuula.nyrhinen2@gmail.com
0400 763 392