Kerigolf Ry:n hallitus 2021

Puheenjohtaja
Arto Lipsanen
arto.lipsanen@gmail.com
0500 672 885

Varapuheenjohtaja
Pertti Vento, kenttätoimikunnan pj.
pertti.vento@suursaimaa.com
040 152 3544

Esa Juuti, tiedotustoimikunnan pj.
esajuuti@hotmail.com
044 075 4426

Heikki Tynkkynen, senioritoimikunnan pj.
heikki.tynkkynen@pvloy.fi
0500 151 164

Anneli Puustinen, hallituksen jäsen
anneli.puustinen@wintunix.fi
044 057 0361

Timo Viro, hallituksen jäsen
timo.viro@gmail.com
045 277 1169

Jorma Viinanen, junioritoimikunnan pj.
jorma.viinanen1@gmail.com
040 865 8981

Katja Turtiainen, naistoimikunnan pj.
pomppu.turtiainen@luukku.com
050 593 4111

Essi Pajunen, hallituksen jäsen
pajunenessi@gmail.com
040 777 8794

Lauri Vanninen, hallituksen jäsen
lauri.vanninen@sv-element.fi
050 411 4093

Tuula Karjalainen, ladykapteeni
tuula.nyrhinen2@gmail.com
0400 763 392

Olli Laamanen, kapteeni
laamanen.olli@gmail.com
050 559 8289

Soili Pelkonen, toiminnanjohtaja,
sihteeri ja rahastonhoitaja
soili.pelkonen@kerigolf.fi
050 562 3161